Dárky k narození miminka

Partneři a užitečné odkazy

nachazíte se zde: Domů » Partneři a užitečné odkazy

Fotoateliér v Praze, kde si můžete nechat zvěčnit Vaše miminko www.sagy-photo.cz

Fotografka Simona Smrčková, která Vám v Brně vykouzlí z Vašho miminka nádherné fotografie www.simsfoto.cz

www.ententyky.cz je informační portál pro aktivní rodiče a jejich děti. Najdete tu: denně aktualizovaný kalendář akcí pro rodiny s dětmi po celé ČR; tipy na výlety a cyklostezky vhodné pro děti; seznam ubytovacích zařízení, kde mají děti rádi; přehled kaváren a restaurací s dětským koutkem; tipy na místa, kde oslavit dětské narozeniny; informace o knihách a hudbě pro děti. Nechybí ani výtvarné nápady na domácí tvoření, pohádky na dobrou noc nebo kontakty na hlídací agentury. Baví nás, když se děti baví!

www.aesthetic.cz je česká značka založená roku 2002, která se vyznačuje vysokou kvalitou a jednoduchým designem svých produktů. V jejich sortimentu můžete najít vyhlášené rychlozavinovačky, deky, fusaky, ale také sortiment z oblasti bytového textilu. Vyznačují se kvalitou a nabídkou vybrat si vlastní materiál a barvu.

www.cafepinkbear.cz je velmi příjemná kavárnička v Bráníku, která se vyznačuje obrovskou herničkou s mnoha hračkami, a to  pro miminka a děti až do 10 let. Součástí nabízených služeb je i hlídání dětí, bazárky, výkup hraček a jiné.