Dárky k narození miminka

Ceník dopravy

nachazíte se zde: Domů » Ceník dopravy

Doručení zboží před Vánocemi
Pro objednávky do neděle 20. 12. 2015 včetně a výběru doručení zboží osobním odběrem na pobočce Zásilkovny s platbou na dobírku garantujeme doručení do středy 23. 12. 2015.

Při objednávce nad 900 Kč (zpravidla jsou to již 3 položky, například 3 bodýčka s dlouhým rukávem za nezlevněnou cenu) je doprava je doprava všemi níže uvedenými způsoby Českou poštou nebo vyzvednutí na Zásilkovně zdarma.

Česká pošta - platba předem  - 65 Kč (Hodnotu zboží zaplatíte bankovním převodem předem. Po připsání peněz na náš účet, vám bude zboží zasláno jako doporučená zásilka Českou poštou.)

Česká pošta - dobírka  - 90 Kč (Zboží bude zasláno jako doporučená zásilka a zaplatíte jej až v momentě, kdy vám doručovatel České pošty zásilku předá.)

Osobní odběr na pobočce Zásilkovny - platba předem - 60 Kč balné a úložné (Hodnotu zboží zaplatíte bankovním převodem předem. Po připsání peněz na náš účet, vám si budete moct zboží osobně vyzvednout  ve vybrané pobočce v rámci sítě www.zasilkovna.cz). Jakmile bude pro Vás zboží připraveno, zašle Vám zasilkovna upozorňovací e-mail a sms.

Osobní odběr na pobočce Zásilkovny - dobírka - 75 Kč balné a úložné (Zboží je možné vyzvednout si osobně ve vybrané pobočce v rámci sítě www.zasilkovna.cz). Zboží zaplatíte přímo v zásilkovně. Jakmile bude pro Vás zboží připraveno, zašle Vám zasilkovna upozorňovací e-mail a sms.